Kosmetika

Podkategorie

 • Přírodní kosmetika MY

  Začátky kosmetiky My…

  První produkty byla ručně vyráběná mýdlačisté přírodní oleje a hydroláty. Nyní značka nabízí také obrovské množství éterických olejů, protože svět aromaterapie je pro majitele blízký a uvědomují si sílu přírodních produktů a účinky vůní na mysl a psychickou pohodu. Navíc po letech používání chemických produktů , asi jako každá žena, zjistili, že neexistuje nic lepšího, než je sama mocná příroda v působení na tělo i ducha člověka.

  Rozšiřování nabídky o přípravky, které jsou jedinečné…

  Ze základního portfolia čistých olejů se také začali zajímat o ajurvédské oleje a oleje Amazonské  - z pralesa kterému je přezdíváno „plíce světa“. A protože chtějí nabídnout to nejlepší, na světě jsou první séra, kterými cesta za vývojem dalších produktů zdaleka nekončí…

  Velmi důležitou součástí nových řad produktů jsou také přírodní aktivní látky, které nahrazují syntetiku a jejich účinky jsou neskutečné.  Tyto aktivní látky jsou používány ve všech vytvořených řadách kosmetiky My.

  Výhodou produktů je, že se zdokonalují tak, že všechny přípravky společně testují osobně. Předávají si podněty, nápady, připomínky a to znamená, že za finálním sérem stojí měsíce práce a úprav, aby bylo vše dovedeno k dokonalosti.

 • Pleťové masky Nano Beauty

  Nanovlákenné textilní masky jsou českým patentem a technologie, která v nich je využita, se také používá pro náplasti a obvazy pro rychlejší hojení ran. Jak to tedy funguje? 

  Účinné látky jsou zvlákněny do nanovláken, díky tomu není nutné používat žádné konzervanty a maska se skládá pouze z účinných látek. Při styku nanovláken s navlhčenou pokožkou dochází k rozpuštění nanovláken a látky se velmi rychle dostanou přes kožní bariéru až do hlubších vrstev pokožky, kde působí ještě několik hodin po aplikaci masky. Takto lze vytěžit až 90 % účinných látek v masce oproti 50-70 % při používání běžných masek.

 • PlasmaGel Future

  Ochranný štít vaší pokožky Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem či na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy. PLASMAGEL se tak stává pomocníkem v každodenní péči o narušenou či namáhanou kůži. na ochranu porušené a poškozené pokožky regenerace normální i atopické pokožky.

Aktivní filtry